Anket Doldur Para Kazan 2019 | Güvenilir Siteler Var Mı?

anket-doldurarak-para-kazanmak

Anket Sitelerinden Para Kazanmak Mümkün Mü? İnsanlar Gerçekten Anket Doldurarak Para Kazanıyor Mu?

İnternetten para kazanmak isteyenlerin en sık karşılaştığı yöntemlerden  birisini sizlere anlatmak istiyorum. Çoğu kişi anket doldurarak para kazanacağına inanıyor veya inandırılıyor. Yıllar önce yalnızca yabancı siteler bu işi yapardı. Yerli firmalar da son zamanlarda bu sektörde bir atak yaptı. Şimdi Google üzerinde bir arama yaptığınızda en yukarıda yerli firmaların reklamlarını görebilirsiniz. Birileri bu işlerden ciddi paralar kazanıyor bu kesin.

Fakat parayı kazanan internetten anket dolduranlar mı yoksa anket siteleri mi? Bu işin perde arkasında neler var? Anket doldur para kazan mottosu ne kadar doğru? Sizlere detaylıca anlatacağım. Sonrasında neye inanacağınız tabii ki size kalmış.

Anket Firmaları Nasıl Para Kazanır?

Bazı firmaların kullanıcı istatistiklerine ihtiyacı olur. Sokakta anketörlük yapanları görmüşsünüzdür. Bunun internete taşınması fikri ilk bakışta gayet akıllıca görünüyor. İşin felsefesine bir göz atalım ki konuyu tam olarak anlayalım.

İnternetten anket doldur para kazan fikri ne çok insanın ilgisini çeker değil mi? Anket firmaları, bu yöntemle maliyeti düşürmekle beraber çok daha fazla insana ulaşma şansı yakalıyorlar. Onlar ankete ihtiyaç duyan firmalardan yüksek miktarda para alıyor. Ardından insanlara bir miktar para vererek bu anketleri doldurmalarını sağlıyor. Böylece işini yapmış, parasını kazanmış oluyor.

Anket Dolduranlar Para Kazanıyor Mu?

Sorun işte tam olarak burada başlıyor. Bütün süreci sizlere anlatmak istiyorum.

Öncelikle herhangi biri bu anket firmalarına başvuruyor. Genellikle kendisine verilen vaat şu şekilde: “Düzenli olarak anketler sana mail olarak iletilecek. Sen de bunları doldurdukça anketten ankete değişen ücretlerde para kazanacaksın. Toplam X dolar paraya ulaşınca sana ödemeni ileteceğiz. Anket başı kimi zaman onlarca dolar para kazanabiliyorsun! Bu fırsatı kaçırmak istemezsin.”

Şimdi bir bakıyorum da, harika bir yol! Kolay para!

Arkadaşlar tabii ki süreç bu şekilde işlemiyor. Gerçekte insanların çoğunluğu tek kuruş para alamıyor, para alan azınlığa gelecek olursak onlarda emeklerinin karşılığını alamıyor.

Gerçeklere gelelim. Örneğin paranızı çekmeniz için 100 dolar biriktirmeniz gerekiyor diyelim. Anket firması size 90 dolarlık anket gönderdikten sonra bir daha hiç anket yollamıyor. Dolayısıyla siz de asla 100 dolara ulaşamıyor ve paranızı çekemiyorsunuz. Yapılan hilelerden bir diğeri, kullanıcıları onlarca dolarlık anketler var diyerek kandırdıktan sonra 0.05 dolar gibi komik rakamlara sahip anketler gönderilmesi. Böyle binlerce anket doldursanız ancak 100 dolara ulaşabilirsiniz. Dolayısıyla çoğu kullanıcı sonuna kadar gidemeden pes ediyor.

Bunun gibi uygulanan pek çok yöntem var. Ancak burada kesmek istiyorum. Bir şey dikkatinizi çekti mi? Anket yapan firma, yaptırmak isteyen firmadan parayı aldı. Sizlere anketleri doldurttu. Fakat size tek kuruş para göndermeden aradan çıkmış oldu.

Özetle,  siz anket doldur para kazan sloganıyla işe başladınız ancak siz kazanmadınız, yalnızca anket doldurup para kazandırdınız. Bu tuzağa düşen maalesef çok sayıda kişiyi tanıdım. İnternetten anket doldurarak para kazanma siteleri sizleri kesinlikle beklentiye sokmasın.

İnternetten para kazanmak istiyorsunuz, anlıyorum. İnternetten para kazanabileceğiniz, emeğinizin karşılığını alabileceğiniz pek çok yöntem var. Sizlere internetten para kazanma | 50+ yöntem başlıklı yazımı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Anket doldur para kazan gibi sistemlerin tuzağına düşmemek için güvenilir yöntemleri oradan öğrenebilirsiniz.

Esenlikler!

Yorum Bırak