Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar | En İyi Bayilik Hangisi?

çiğ-köfte-bayiliği-veren-firmalar

Çiğ köfteci açmak istiyorsunuz ancak kimden çiğ köfte bayiliği alacağınıza karar veremiyor musunuz? Sizler için çiğ köfte bayiliği veren firmaları bir araya getiriyoruz. Aşağıda yer alan listeden dilediğiniz taktirde bu firmalar hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz yazılara ilerleyebilirsiniz.

OSES Çiğ Köfte bayiliği: OSES, sektörün en büyük firmalarından bir tanesi. Herhangi bir isim hakkı ücreti ödemeden OSES’ten çiğ köfte bayiliği alabiliyorsunuz. Kendilerinin şöyle bir şartı var, eğer OSES bayiliği alacaksanız dükkanınız buna göre dekore edilmeli. İsterseniz dekorasyon kısmını kendiniz halledebilirsiniz. Açılışınızda ücretsiz çiğ köfte sağlamaları ve diğer avantajlarıyla OSES, tercih edilebilecek firmalardan bir tanesi. OSES’ten çiğ köfte bayiliği almayı düşünüyorsanız detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte bayiliği: Sektörde lider firmalar arasında yer alan Komagene, gördüğüm kadarıyla en kurumsal olanı. Örneğin, kesinlikle menü dışı ürün satışı yasaklanmış. Geçmişte marka hakkı için bedel arayan firma bunu geçtiğimiz yıllarda kaldırmış. Dükkanınız hazırsa tüm iç kurulum ve dekorasyon işlemleri için 20.000 ile 35.000 arasında bir bütçeyle Komagene bayiliğinizi hazır hale getiriyor. Komagene çiğ köfte bayiliği hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği: Tatlıses çiğ köfte, her geçen gün büyüyen firmalardan bir tanesi. Firmanın isim hakları için talep ettiği ücret 5.000 TL + KDV. Diğer taraftan 20 metrekarelik bir dükkanı 20.000 ile 25.000 TL arasında bayileri haline getirebiliyorsunuz. Açılışta size hediye ettikleri 500 KG çiğ köfte uzun süre stok sağlıyor. Tatlıses çiğ köfte hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Bayiliği: Firmanın kurumsal kimliğini yansıtacak dekorla oluşturulmuş bir dükkana sahip olmak tek şart. Herhangi bir ek ücret ödemeden Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak tarafından bayilik sağlanıyor. Dekorasyon konusunda problemleriniz varsa gerekli yönlendirmeleri yapıyor, gerekirse kendileri ücret karşılığında yönlendirmede bulunuyorlar. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Bayiliği hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

En İyi Çiğ Köfte Bayiliği Hangisi?

Bu çok zor ve aslında kesin bir cevabı olmayan bir soru. Çiğ köfte bayiliği alacaksanız, size ve satış yaptığınız çevreye en uygun bayiyi seçmelisiniz.

Her bayinin kendince sağladığı farklı avantajlar var. Bununla birlikte hemen hemen hepsinde ücretsiz eğitimler, reklamdan para istememek, açılışa özel çiğ köfte hediyeleri mevcut.

Çiğ köfte bayiliği veren bu firmaların tamamı yüzlerce bayiye sahip gerçekten büyük ölçekli firmalardır. Yine de kimi markalar belirli çevrelerde daha çok sevilebiliyor. Her birinden kaliteli şekilde hizmet alırsınız. Ancak örnek vermek gerekirse kimi çevrelerde Komagene daha çok beğenilirken kimi yerlerde OSES daha lezzetli bulunabilir.

Bu faktörlerin tamamını göz önünde bulundurarak size en uygun çiğ köfte bayiliğini seçmeniz gerekiyor. Hangi markanın sağladığı avantajlar sizin için daha değerli? Hangi marka sizin dükkan açacağınız çevrede daha çok satış yapar? Bunları düşünerek sizin için en iyi çiğ köfte bayiliğini seçebilirsiniz.


## Eğer çiğ köfteci açmak başlıklı yazımı okumadıysanız mutlaka okumanızı öneriyorum. Sektörün tüm detaylarına, maliyetlere, kar marjlarına ve satış için ipuçlarına değindiğim bir yazı. Çiğ köfte sektörüne girmeyi düşünerek okuyanlardan olumlu geri dönüşler aldım.

 

Yorum Bırak