İnternetten Para Kazanma Yolları 2019 | Online 50+ Gerçek Yöntem

Toplanın, internetten para kazanmanın yollarını açıklıyorum! Tamamı güncel, gerçekten para kazanılabilecek bu yöntemlerle siz de 2019 yılında internetten para kazanabilirsiniz!

Eğer amacınız internet üzerinden para kazanmaksa bu yazı sizin için tam bir rehber olacaktır. Aklınıza takılan ilk soruyu biliyorum ve cevaplamak istiyorum.

İnternetten Para Kazanılır Mı? İnternetten Para Kazanmak Mümkün Mü?

Kesinlikle mümkün ve kazanılır. Ancak yanlış yönlendirmelerden kaçınmalısınız. Doğru yöntemlerle ilerlemek gerekiyor. Yeteneklerinize göre size uygun bir alan belirlemeli ve oradan ilerlemelisiniz.

Çeşitli aramalar yaparak internetten para kazanmak hakkında araştırma yapmış olabilirsiniz. Bu araştırmalarda genellikle karşınızda göreceğiniz şey eğitim setleri olacaktır.

Yıllık 30.000$ kazandıran eğitim seti yalnızca 50 TL şeklinde reklamlar ve açıklamalar görürsünüz. Gerçekten böyle bir yöntem varsa ilgili kişi bunu 50 TL – 100 TL gibi ücretlere pazarlamaya çalışır mı? Tamamen saçmalık olduğu çok açık, değil mi?

Üzülerek söylüyorum, bu saçmalıklara inananlar hem para hem de vakit kaybediyorlar.

Bu tarz saçmalıklardan kurtulmak ve internetten para kazanmanın bütün yöntemlerini en kapsamlı şekilde anlatmak için bu yazıyı hazırlıyorum. Tam bir rehber niteliğinde olacak ve farklı kaynaklara yönelmenize gerek dahi kalmayacak. Zira başka hiçbir sitede olmayan en geniş arşivi sizlerle paylaşacağım!

Size söz veriyorum;

 1. Bu yazıda internetten para kazanmanın yollarını öğreneceksiniz. Sizden hiçbir şekilde eğitim seti ücreti veya benzeri paralar istenmeyecek.
 2. Aşağıdaki yöntemlerden hiçbiri sizi sömürmek için paylaşılmayacak. Emek vererek ilerlediğiniz taktirde para kazanmama şansınız da yok.
 3. Hiçbir işe yaramayan, para kazandırmayan yöntemler; size pazarlanmayacak. Gereksiz yöntemlerle vakit ve para kaybetmeyeceksiniz.

Her bir sayfada, internetten para kazanmanızı sağlayacak öneriler bulacaksınız!

İnternetten para kazanmanız için hazırladığım yöntem listesinin ana başlıkları şöyle sıralanıyor;

 1. Giriş
 2. Freelance Çalışarak Para Kazanmak
 3. Bilgilerinizi Satmak
 4. Sosyal Medyayla Para Kazanmak
 5. Medya Ögeleri Pazarlamak
 6. İnternet Sitesiyle Para Kazanmak
 7. Mobil Uygulama & Oyun Geliştiriciliği
 8. Yazarlık & Editörlük
 9. Canlı Yayın
 10. E-Ticaret
 11. Dropshipping
 12. Oyun Oynayarak Para Kazanmak
 13. Satış Ortaklığı
 14. Link Kısaltıp Para Kazanmak
 15. İnternetten Para Kazanmanın Diğer Yolları
Bu İçeriğe Puan Ver!
[Toplam:27    Ortalama:4.5/5]

10 Yorum

 • Üniversite okuyorum internetten para kazanmaya başlamak istiyorum. Yazınızda çok fazla yöntem var. Bir ara çok daha detaylı şekilde inceleyeceğim.

 • Eskiden internetten para kazanmak için bir yol olup olmadığını merak ediyordum. Bu yazıyı okuduktan sonra hangi yöntemi seçsem diye kararsız kalıyorum. 😀

 • İnternetten para kazanma isteğiyle yola çıktım ancak bu iş o kadar kolay değil gibi duruyor. En azından şunu anladım eğer internetten para kazanmak istiyorsak ya bir konuyu çok iyi bileceğiz ya da gerçekten çok şanslı olacağız…

  • Haklısın Gökay. Ben durumu şansa bırakmaktan yana değilim. O sebeple eğer gerçekten iyi olduğunu düşündüğün bir alan varsa oradan devam edebilirsin. Eğer yoksa öncelikle ilgini çeken bir alanda kendini geliştirmeli ve sonrasında serüvenine başlamalısın.

   Bol kazançlar dilerim.

 • internetten para kazanmak gerçekten görüldüğü gibi zor bir iş değil fakat kolayda değil elbette ama aklınıza ne iş geliyorsa illaki dükkan kirası işçi masrafı araç masrafı mazot masrafı vs vs ama internette harcadığınız kuruş tabi dikkatli harcanırsa çok daha verimli olur diye düşünüyorum

  • Haklısınız hale hanım. İnternetten para kazanırken yatırım yapılacaksa mutlaka doğru yapılmalı. Yorumunuz için teşekkür ederim.

 • Hocam internetten bir sürü siteye baktım ancak bu kadar kapsamlısı gerçekten yok. Kapsamlı olmasının yanında bölümlere ayırmışsınız o da karmaşıklığı engellemiş. Ellerinize sağlık.

Yorum Bırak