Para Kazanmanın En Hızlı Yolları 2019

kisa-yoldan-para-kazanma

Bir an önce para kazanmanız gerekiyorsa bu yazı tam size göre. Anlatacağım hızlı para kazanma yöntemleri sayesinde kısa sürede para kazanabilirsiniz.

Hızlı para kazanmak için birden fazla yöntem var. Her zamanki gibi diğer internet sitelerinin aksine bir tutum sergileyeceğim. Sizin hızlı para kazanma isteğinizi veya ihtiyacınızı sömürerek işe yaramayan yöntemleri öneren, bu sayede para kazanan site sahiplerinden değilim.

Bu içeriği oluşturmadan önce diğer sitelere bir göz attım. Hızlı para kazanmak isteyenlere part time garsonluk yapmasını, büyük firmaların bayiliğini almasını önerenler var. Maaşa zam istemeyi tavsiye eden bile var! Gerçekten hızlı para kazanmak isteyen kişilerin para için böyle şeyleri bekleme lüksü var mı?

Tabii ki yok. Bu yapılanın büyük bir rezillik ve okuyucuya haksızlık olduğunu düşünüyorum. Benden böyle saçmalıklar duymayacaksınız.

Gerçekten işe yarayan kısa yoldan para kazanma tekniklerini sunacağım. Böylece bu yazının ardından en hızlı şekilde para kazanabilir ve hedefinize ulaşabilirsiniz.

En Hızlı Şekilde Nasıl Para Kazanılır?

Kısa yoldan para kazanmak istiyorsanız öncelikle emek vermeniz şart. Hızlıca emek vermeden zengin olmak isteyenler aradıklarını bulamayacaklar. Bu konuda anlaşarak başlayalım.

Hedefimiz vaktinizi, emeklerinizi ve varsa sermayenizi en hızlı şekilde değerlendirip paraya dönüşmesini sağlamak. Peki bunun için hangi yöntemler tercih edilebilir?

Hazırsanız başlıyoruz!

1. Makale yazarak kısa sürede nakit kazanın!

Bu maddeyi özellikle sıraya koydum. Makale yazımı için ihtiyacınız olan tek ekipman internete bağlı bir bilgisayar. Hiçbir sermayeye gereksinim duymayacaksınız. Vakit ve emek verip bunu en hızlı şekilde paraya dönüştürebileceksiniz.

En hızlı şekilde diyorum çünkü maaş beklemeniz gerekmiyor. İş yoğunluğunuza bağlı olarak hızlı şekilde makalelerinizi yazıp aynı gün paranızı alabilirsiniz.

Bilgisayara erişiminiz yoksa cep telefonunuzla da makale yazıp satabilirsiniz ancak daha yavaş yazmak zorunda kalırsınız. Bu da ciddi bir dezavantaj.

Makale yazarak kısa yoldan nasıl para kazanılabiliyor?

Bir internet sitesi sahibinin sitesi için içeriğe ihtiyacı olur. Çeşitli sebeplerle bu içerikleri kendisi karşılayamadığında makale yazarları için büyük bir iş fırsatı doğar.

Site sahipleri hangi konuda makalelere ihtiyacı varsa makale yazarıyla konuşur. Şu konuyu anlatan ve bu kadar kelimeden oluşan bir makaleyi benim için hazırla der. İş başında veya iş sonunda da makalelerin ücretini yazara gönderir.

Şimdi hızlı para kazanmak istiyorsunuz ve bu teknikle ilgili belli başlı sorular kafanıza takılmış olabilir.

 1. Makale yazarlığına sıcak bakıyorum ancak nereden başlayacağım?
 2. Hiç bilmediğim konular hakkında içerik oluşturmam gerekiyor. Nasıl yapacağım?
 3. Makale yazarak ne kadar para kazanabilirim?
 4. Makale satın alacak müşterileri nereden bulabilirim?

Soruların sayısı tabii ki arttırılabilir. Aklınıza takılabilecek tüm soruların yanıtını almak ve bu konuyu püf noktalarıyla öğrenmek için geçmişte oluşturduğum şu içeriğe göz atın: Makale yazarak para kazanmak.

2. Freelance işler yaparak hak ettiğiniz parayı daha hızlı elde edin!

Yeteneklerinizi internetten pazarlamanın en iyi yollarından bir tanesi freelance çalışmaktır. Hangi konulara hakim olduğunuzu bilmiyorum.

Belki yazılım alanında iyisiniz, belki hızlıca güzel logolar yapma gibi bir yeteneğe sahipsinizdir. Belki yabancı diliniz kuvvetlidir, belki video montajıyla aranız iyidir. Tekrarlıyorum hangi alanda yeteneğiniz olduğunu bilmiyorum.

Ancak bildiğim bir şey var.

Yeteneklerinizle kısa yoldan para kazanmanızın yolunu biliyorum!

Freelance sitelerinde yeteneklerinizi anlatıp en kısa yoldan para kazanmak için tek yapmanız gereken kendinizi anlatan bir ilan vermeniz veya iş ilanlarına başvurmanız.

Şimdi size nerelerde iş bulabileceğinizi anlatacağım ancak öncesinde söylemek istediğim bir detay var.

Yazılı olarak iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilmeniz size büyük bir artı katacaktır. Yabancı sitelerde Türk sitelerine göre daha fazla işveren ve daha fazla ücret bulma şansına sahipsiniz.

Sizinle hem İngilizce hem de Türkçe iş yapabileceğiniz siteleri paylaşacağım. Bunları etkin şekilde kullanmaya bakın.

İngilizce freelance siteleri

 1. Upwork: Profil oluşturup yeteneklerinizi anlattığınız ardından iş ilanlarına başvurduğunuz bir sitedir.
 2. Guru: Upwork’den pek farkı yok. Avantajı daha az komisyon alması, dezavantajı kullananların daha az sayıda olması.
 3. Freelancer: İlk 3 sitenin bildiğim kadarıyla en büyüğü. İsmi de zaten alanına yakışır nitelikte. Buradan da iş ilanlarına başvurabilirsiniz.
 4. Fiverr: Diğerlerinden farklı olarak iş ilanlarına başvurmak yerine yapabileceğiniz işleri anlattığınız bir konu yaratıyorsunuz. Minimum 5$ ücret belirterek şu işleri yapabilirim tarzında oluşturduğunuz ilan insanların ilgisini çekerse satış gerçekleştiriyorsunuz.

Türkçe freelance siteleri

 1. Uzmankirala: Hem iş ilanlarına başvurabilir hem de yapabileceğiniz işleri anlattığınız başlıklar açabileceğiniz bir sistem.
 2. Projekurdu: Upwork’un Türkçe versiyonu gibi düşünebilirsiniz. İşverenler ilan veriyor, gönüllüler başvurup işi almaya çalışıyor.
 3. Binonluk: Fiverr’ın Türkçe versiyonu demek yanlış olmaz. Yapabildiğiniz işi anlatan bir konuyu oluşturup minimum 10 TL ücretle satışa başlıyorsunuz.
 4. Sadeceon: Bir diğer Fiverr alternatifi, Bionluktan pek farkı olduğu söylenemez.

Önemli Öneri!

Freelance çalışmak için bu platformlardan yalnızca bir tanesini seçerek devam etmeyin. Elinizden geldiğince tüm platformlarda yer alın ki daha fazla iş bulma şansınız olsun. Hedefimiz kısa zamanda en hızlı şekilde para kazanmak olduğu için şansınızı ne kadar arttırsanız sizin için o kadar iyi.

3. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden gelir elde edin.

Bu alt başlıkta vereceğim teknikler halihazırda yüksek sayıda takipçiye / aboneye sahip olan sosyal medya hesabı sahipleri içindir. Sıfırdan bir hesap oluşturup onu yükseltmeyi bekleyecek vakte maalesef sahip değilsiniz.

Dolayısıyla eğer böyle bir hesaba sahip değilseniz diğer kısa yoldan para kazanma yollarına göz atın. Bu bölümde vakit kaybetmeyin.

Kısa yoldan para kazanmak için sizlere önerdiğim platformlar Instagram ve Youtube. Twitter ve Facebook bu konuda biraz daha zayıf kalabiliyor.

Youtube para kazanma rehberim için tıklayın.

Instagram para kazanma rehberim için tıklayın.

4. İddaadan para kazanmanın garantili yolunu anlattım, bir gözden geçirin.

Uyarı: Bu yöntem yeterli sermayesi olmayanların girişmemesi gereken bir yöntem. Hiç kimseye de iddaa oynayarak para kazanma peşine düşmesini önermiyorum. Para kazanmak için şans oyunlarından ziyade emek verip karşılığını alacağınız işlere yönelmelisiniz.

Benim sermayem var diyenler için iddaadan %100 para kazanabilecekleri bir yöntem olduğunu söyleyebilirim. %100 derken kandırma maksatlı oranlardan değil. Gerçekten matematiksel ispatını da yaptım. Merak ediyorsanız içeriğimde bulabilirsiniz.

Her ne kadar önermiyor olsam da bilgi vermek amacıyla bu konu hakkında bir içerik oluşturmuştum.

Tercihi size bırakıyorum. İsteyenler hem örneklerle yöntemi öğrenmek hem de matematiksel ispatını görmek için şu yazıma baksın: İddaadan garanti kazanç.

5. Kullanmadığınız eşyaları satın

Acil nakit ihtiyacınızı gidermenin en ideal yollarından biri kullanmadığınız eşyalarınızı satmaktır. Bunun için akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulamalardan ve çeşitli internet sitelerinden faydalanabilirsiniz.

Eşyalarınızı satmanız için önerdiğim, güvenilir platformlar:

 1. Sahibinden
 2. Dolap.com
 3. Gardrops
 4. Modacruz
 5. Letgo

Bu sitelerin bir kısmı yalnızca kılık kıyafete yönelikken, bazılarının yardımıyla teknolojik aletlerden motorlu taşıtlara kadar ne isterseniz satabilirsiniz. İncelemenizi öneririm.

Yorum Bırak