Komagene Çiğ Köfte Bayilik (Franchise) Almak | Geniş Rehber

komagene çiğ köfte

Komagene, çiğ köfte denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilen şubeleriyle insanlara uygun fiyata lezzetli çiğ köfte hizmeti sağlıyor. Çiğ köfte dükkanı açmak isteyenlere sağladığı olanaklarla tüm Türkiye’de yaygın hale gelmiş, sektörün lideri konumunda. Komagene bayiliği almak, çiğ köftecilik yapmayı düşünen herkesin ilgisini çekiyor.

Bu yazıda Komagene çiğ köfte bayiliği hakkında kafanıza takılan / takılabilecek tüm soruların yanıtlarını vermeye çalışacağım.

Komagene Bayilik Ücretsiz Mi? Fiyatlar Ne Kadar?

Komagene, isim hakları için para talep etmeyen firmalar arasında yer alıyor.

Bayilik veren firmaların büyük bir çoğunluğu isim haklarından yararlanmanız için sizden para talep ederler. Kimi büyük markalar için yüz binlerce lirayı bulabilen bu ücretleri Koamgene istemiyor.

Sizin para vermeniz gereken tek şey, dükkanınızda Komagene konseptine uygun bir dekorasyon oluşturmaktır. İsterseniz kendiniz standartları sağlayan bir dükkan oluşturabilirsiniz ancak bu durumda çeşitli pürüzlerle karşılaşabilirsiniz.

Bunu Komagene’den yardım alarak yapmanız durumunda harcamanız gereken para 20.000 – 35.000 TL arasında olacaktır. Bu durumda ortalama 2 – 4 haftalık tadilatın ardından dükkanınız anahtar teslim şekilde size teslim ediliyor. Gerekli ekipmanlar ve dekorasyon yapılmış şekilde teslim edilen bu bayilik için ödenmesi gereken ücret gayet makul görünüyor.

Komagene Bayilik Çiğ Köfte Teslimatı

Çiğ köfte uzun süre beklemeye gelmeyen oldukça hassas bir ürün. Vakumlu poşetlerde en iyi standartlarda çiğ köfte size ulaştırılıyor. Alınan önlemler sayesinde çiğ köftenin ömrü maksimum seviyededir.

Ürün teslimatları günlük değil, haftada 2 veya 3 kere olacak şekilde gerçekleştirilir. Komagene teslimatta kimi zaman kendi araçlarını kimi zaman da lojistik firmalarını kullanıyor.

Çiğ köfteler kesinlikle şubelerde satıcı tarafından üretilmiyor. Her Komagene şubesinde aynı kaliteyi sağlamak için firma tarafından tedarik edilmesi gerekiyor.

Komagene Çiğ Köfte’de Farklı Ürünler Satılır Mı?

Komagene, marka algısını korumak ve tüm Türkiye’de aynı kalitede ürünler sunmak istiyor. Bunun için de belirli standartları sağlamaları gerekiyor. Müşteri bir Komagene gördüğünde içeride bulabileceği ürünlerden ve yiyeceği çiğ köftenin lezzetinden emin olabilmeli.

Bir şubenin belirli ürünleri sunarken diğerinin sunmaması maalesef bunu engelleyecektir. Dolayısıyla Komagene’den çiğ köfte bayiliği aldığınızda dükkanınızda farklı ürünler satmanız yasaktır.

Menü dışı ürün satımlarında yaşayabileceğiniz problemlere karşı Komagene resmi sitesinde de uyarıda bulunuyor.

Komagene Bayiliğinde Farklı Firmaların Ürünlerini Kullanmak

Komagene çiğ köfteden bayilik aldığınızda çeşitli ürünleri kendiniz temin etmek isteyebilirsiniz. Örneğin çiğ köftenin yanında sık tercih edilen bir içecek olan ayranı daha uygun fiyata farklı bir markadan temin etmek mümkündür.

Ancak bu yasaklanmıştır. Yine yukarıda bahsettiğim standartları ve kalitesini korumak isteyen Komagene buna uygun adımlar atmıştır. Tüm ürünlerinizin tedarikçisi Komagene olmak zorundadır.

Tüm ürünler güvenilir bir dağıtım ağı aracılığıyla Komagene çiğ köfte bayilerine iletilir. Bayilerden beklenen, sadece ürünlerin satışını yapmalarıdır.

Komagene Çiğ Köfte Dükkanında Personel

Personelleri sizler için Komagene bulmuyor. Dükkan sahibi olarak kendi personeliniz kendiniz buluyorsunuz. Ancak yarın gel başla diyerek iş başı da yaptıramıyorsunuz.

Eğer dükkanınızda personel çalıştıracaksanız bu kişilerin de Komagene’den eğitim alması gerekiyor. Müşteri memnuniyeti, ürün sunumu gibi konularda Komagene’den gerekli eğitimleri almayan kişiler personel olamıyorlar.

İlgili eğitimler, İstanbul’da Komagene Merkez denilen yerde veriliyor. İstanbul dışında ya da markanın bölge müdürlüğü olarak adlandırdığı yerlerde alınabiliyor.

Komagene Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bunun için isterseniz telefonla, isterseniz online form ile Komageneye ulaşabilirsiniz.

Telefonla ulaşmak için aramanız gereken numara: 444 65 64

Eğer doğrudan form doldurarak bayilik başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız, komagene.com.tr üzerinden bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz. İlgili işlemin ardından Komagene yetkilileri size ulaşacak ve bilgilendirecektir.


## Çiğ köfte bayiliği veren diğer firmaları görmek isterseniz çiğ köfte bayiliği veren firmalar linkini takip ediniz.

Ayrıca çiğ köfte dükkanı açma rehberi adlı yazımı okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Bırak