Link Kısaltarak Para Kazanma | 2019 Güvenilir Siteler

link-kısaltarak-para-kazanma

Link kısaltma siteleri aracılığıyla internetten para kazanmak mümkün. Öncelikle sizlere sistemin işleyişinden bahsedeceğim. Bu yöntemle para kazanabilmeniz için çeşitli püf noktaları da paylaşacağım. Ardından en güvenilir link kısaltma siteleri hangileri onu anlatacağım. Zira sektörde dolandırıcı, ödeme yapmayan veya eksik sayım yapan birçok site mevcut.

Sizlere vereceğim bilgiler sayesinde 2019’un en iyi link kısaltma sitelerini öğrenecek ve link kısaltarak para kazanacaksınız!

Nasıl Link Kısaltarak Para Kazanılır?

Link kısaltma siteleri aslında oldukça yaratıcı bir mantıkla kurulmuştur.

İnternet üzerinde dolaşmak için linklere ihtiyacımız var. Örneğin şuan içerisinde bulunduğunuz içeriğin linki tarayıcınızın adres çubuğunda yer alıyor. Başkalarını bu adrese yönlendirmek isterseniz bu yazının linkini kopyalayıp onlara gönderirsiniz. Tıkladıklarında ulaşacakları adres burasıdır.

Link kısaltma sistemi kullanmaya başladığınızda bağlantıyı öncelikle bu sitelere girip kısaltmanız gerekir. Siz kısaltınca artık link uzun uzun görünmek yerine 10-15 harften oluşan kısa bir bağlantı haline gelir. Siz de insanlara bu bağlantıyı gönderirsiniz.

Bu bağlantılara tıklayan kişiler doğrudan siteme ulaşmak yerine öncelikle aracı siteyi ziyaret eder. Burada kendisine ortalama 5 saniyelik reklamlar gösterilir. Link kısaltma siteleri reklam verenlerden reklamlarını göstermek için ödeme alır. Sonrasında sizlere bu paranın bir kısmını öderler ve arada kendileri de kazanmış olur.

Anlayacağınız, link kısaltarak para kazanmak aslında linkinize tıklayan kişilere reklam göstererek para kazanmanız anlamına gelir.

Linklere Tıklanması Nasıl Sağlanır? Püf Noktalar!

Bu işten para kazanmak istiyorsanız linklerinize bol bol tıklanma almanız gerekiyor. Aksi taktirde kayda değer kazançlar elde etmek mümkün değil.

Nasıl daha fazla tıklanma alacağınız konusunda biraz kafa patlatmanız ve yaratıcı fikirler ortaya koymanız gerekiyor. Sizlere birkaç öneri verebilirim.

 • İndirme siteniz varsa buradaki indirme linklerini kısaltarak insanlarla paylaşabilirsiniz.
 • Youtube üzerinde yayınlar yapıyorsanız açıklama kısmına koyduğunuz linkleri kısaltabilir böylece para kazanabilirsiniz.
 • Forum sitelerinde popüler olacak konular oluşturup paylaşacağınız linkleri kısaltma servisinden geçirebilirsiniz.
 • Paylaşacağınız linki bir sitede kısaltın. Sonrasında bu kısalttığınız linki alıp onu da başka bir sitede kısaltın. Böylece kullanıcılar linke giderken her iki siteden de para kazanabilirsiniz.

Güvenilir Link Kısaltma Siteleri 2019

Ödeme yapmayan, eksik sayım yapan servisler gerçekten sinir bozucudur. Emek vererek elde ettiğiniz parayı size ödemek yerine ceplerine atarlar. İşin kötü tarafı bir hak iddiasında bulunamazsınız. Arada sizi yasal olarak koruyan sözleşmeler bulunmaz. Bu sebeple piyasada yıllardır hizmet veren, güvenilirliğini kanıtlamış yerlerle çalışmak gerekir.

Site 1: Bc.vc

Bc.vc geçmişte benim de çalıştığım ve ödemeler konusunda problem yaşatmayan firmalar arasındadır.

Türkiye trafiğine verdiği ücretler;

 • 1000 bilgisayar kullanıcısı için 2.60$
 • 1000 mobil kullanıcı için 3.50$

Bc.vc’ye kayıt olmak isterseniz buraya tıklayarak devam etmelisiniz.

Site 2: Shorte.st

Shorte.st ödeme yapan link kısaltma sitesi arayanların tercih edebileceği bir diğer adrestir.

Türkiye trafiği için verdiği ücret;

 • 1000 kullanıcı için 1.55$

Shorte.st link kısaltma servisine üye olmak için bu bağlantıya tıklayın.

Site 3: Adf.ly

Adf.ly, 2019’da tercih edebileceğiniz bir diğer link kısaltma sistemi.

Türkiye’den yönlendirilen trafik için verdiği ücret;

 • 1000 kullanıcı için ortalama 1.25$

Adf.ly, diğer sistemlerin aksine bir kullanıcı aynı linke 24 saat içerisinde linke 2 kere tıkladığında tekrar ödeme yapıyor. Daha düşük miktarda da olsa paranın gelmeye devam etmesi onu tercih edilebilir sistemlerden bir tanesi haline getiriyor.

Adf.ly sistemine üye olmak ve hemen para kazanmaya başlamak için buraya tıklayın!

Site 4: Linkshrink.net

Linkshrink, güvenle tercih edebileceğiniz, eksik sayım yapmayan sistemler arasında yer alıyor.

Türkiye trafiği için verdiği ücret;

 • 1000 kullanıcı için 0.95$

Linkshrink üyeliği için buraya tıklayın.

Link Kısaltma Siteleri Ödeme Yapıyor Mu?

Ödeme yapmayan çok sayıda servis var. Bunlarla alakalı şikayetleri okumak için internette kısa bir gezinti yapmanız yeterli.

Piyasaya çıkıp, çok yüksek ücretler verdiğini iddia ederek işe başlayan ve sonrasında ödeme yapmadan siteyi kapatanlar da var. Bu dolandırıcı kişilerden kurtulabilmeniz için sizlere yukarıdaki listeyi verdim.

Yukarıda gördüğünüz siteler tamamen güvenilir link kısaltma siteleridir.

Yorum Bırak

2 Yorum

 • Web sitemizi bu içeriğinizde görmekten mutluluk duyarız. Biz de Türkiyede Türkçe link kısaltma ve para kazandırma sistemleri için bir başlangıç yaptık. Yeni sitemizi incelemenizi ve bloğunuzda yer vermenizi temenni ederiz. İyi çalışmalar bol bloglar …

  • Hocam maalesef siteniz çok yeni ve bana güven vermedi. Dolayısıyla site adresinizi paylaşmaktan yana değilim. Gelecekte kendinizi kanıtlar, memnun müşteriler yarattığınıza dair güvenilir bir izlenim yaratırsanız seve seve sitenizi paylaşırım.