OSES Çiğ Köfte Bayilik (Franchise) Nasıl Alınır? Şartlar Nelerdir?

oses-çiğ-köfte

OSES Çiğ Köfte, Türkiye’nin en bilinen çiğ köfte markaları arasında yer alıyor. Türkiye genelinde 800’ün üzerinde bayi sayısına ulaştıklarını belirtiyorlar. Sadece İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde değil, tüm şehirlerde OSES ile karşılaşmak mümkün. Bayilik almanın kolaylığı ve markanın kalitesiyle insanların sevgisini kazanması onu öne çıkarıyor. Çiğ köfte bayiliği almak isteyenlerin de aklına ilk gelen markalardan biri OSES çiğ köfte bayiliği oluyor.

OSES’ten bayilik almanın birkaç avantajı mevcut. Bir kere OSES isminin halkta yarattığı kalite algısından faydalanıyorsunuz. Standart ve sevilen bir ürün olduğu için insanların beğenisini kazanıyorsunuz. Bayilik aldığınızda OSES sizlere çiğ köfte temini sağlıyor. Vakumlu torbalarda, son derece güvenli ve sağlıklı şekilde tüm malzemeleri sizlere ulaştırıyor. Barkod sistemine kadar her detay düşünülmüş. Gerekli tüm eğitimler de bizzat OSES eğitmenleri tarafından tüm personele veriliyor.

Tüm bunlar düşünüldüğünde, eksiksiz bir hizmet verdiklerini söyleyebiliriz.

OSES Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Fiyatları

OSES Çiğ köfte bayiliği almak isteyenler, doğal olarak ne kadar para ödeyeceklerini bilmek istiyorlar.

OSES’in bu konudaki politikası oldukça avantajlı. Sizden marka adı için büyük paralar ödemenizi beklemiyorlar. Bayilik için tek şartları ve beklentileri, belirli standartları sağlayan bir çiğ köfte dükkanına sahip olmak.

Aslında tek şart dekorasyon. OSES’in kurumsal kimliği ve marka algısının yerleşmesi açısından uygun dekorasyona sahip olmanız. Dekorasyon konusunda da gerekli şartları sağlamanız için uygun fiyatlı çözümleri var. Sizleri bu kanallara yönlendirerek dekorasyon problemini aşmanızı sağlıyorlar.

İsterseniz gerekli tüm şartları sağlayan bir OSES dükkanını kendiniz kurabilirsiniz. Kendi işini kendi görmek isteyenlerin OSES’e harici bir para vermesi de gerekmiyor.

Eğer beni çok uğraştırmayın, anahtar teslim şekilde dükkanımı hazırlayın ve çiğ köftecilik için gerekli eğitimleri verin derseniz, OSES çiğ köfte bayiliği kapsamında bunu da hallediyor. Uzman kurulum ekipleri tarafından tüm standartları sağlayan, eksiksiz bir dükkan oluşturup size teslim ediyorlar.

oses-örnek-bayi

OSES örnek bayi dekorasyonu

Türkiye geneli fiyat politikasında bir farklılık yok. Bulunduğunuz bölgeye çiğ köfte temininin daha zor yapılması veya farklı problemlerle ekstra problem yaşamayacağınız bir firmadır. Ülke genelinde sabit fiyat sunmaları sayesinde diğer OSES çiğ köfte bayileri ile haksız rekabet yaşamazsınız.

Açılışta kullanmanız için ücretsiz çiğ köfte sağlıyorlar.

OSES çiğ köfte, çeşitli basın organlarında sık sık reklamlar yayınlar. Son müşteriye ulaşmak için reklam ihtiyacınızı çözen OSES, hiçbir şekilde reklam ücretlerini bayilerinden istemiyor. Yaptıkları tüm reklamları kendi ceplerinden karşılıyorlar.

OSES çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için: 444 5 002 numarasından iletişime geçebilirsiniz


## Çiğ köfte bayiliği veren diğer firmaları görmek isterseniz çiğ köfte bayiliği veren firmalar linkini takip ediniz.

## Yakın zamanda çiğ köfteci açmak adlı bir içerik yayınlamıştım. İnsanların büyük beğenisini kazanan bu yazımda çiğ köfteciliğin püf noktalarından, maliyetinden, kar marjından ve nasıl çiğ köfte dükkanı açılacağından bahsetmiştim. O yazımı da okumanızı öneriyorum.

Yorum Bırak