Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları – Bayilik Ne Kadar?

tatlıses-çiğ-köfte

Tatlıses çiğ köfte, yüksek müşteri memnuniyetiyle bayilik alanlara en çok avantaj sağlayan firmalardan bir tanesi. Müşteri memnuniyeti büyük önem taşıyor çünkü müşteri memnuniyeti yüksek markalar daha çok çiğ köfte satışı yapabiliyorlar. Tatlıses çiğ köfte bayiliği aldığınızda siz de bu müşteri memnuniyetinin faydasını görüyorsunuz.

Akıllarda birkaç soru var. Örneğin, Tatlıses çiğ köfte bayiliği için şartlar nelerdir? Tatlıses çiğ köfte bayiliği fiyatları ne kadar? Bu soruları yanıtlayarak aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağım.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır? Şartlar Neler?

Tatlıses çiğ köfteden bayilik almak için işlek bir caddede minimum 20 metrekarelik bir dükkana sahip olmanız gerekiyor.

Dükkanınızın yakınlarında başka bir Tatlıses çiğ köftecisi olmamalıdır. Kendi şubeleri arasında rekabet yaratmak istemeyen marka böyle bir yoldan ilerliyor. Bu sizin için de avantaj çünkü birkaç ay sonra caddede karşınıza bir Tatlıses çiğ köftecisi açarak satışlarınızın yarıya düşmesi riskini ortadan kaldırıyorlar.

20 metrekarelik bir dükkana sahip olduğunuzda size kurulum maliyeti 20.000 TL civarında olacaktır. Böyle bir bütçeye de sahipseniz devam edebiliriz.

Gereken her şeye sahip olduğunuzda firmayla iletişime geçiyorsunuz. İletişime geçtikten sonra uzmanlar “ekspertiz” geliyor ve gerekli kontrolleri yapıyor. Gereken şartları sağlıyorsanız herhangi bir problem yaşamadan sözleşme aşamasına geçebilirsiniz.

Son aşama olan sözleşme kısmında genellikle 3 veya 5 yıllık sözleşme önerileriyle karşılaşacaksınız. Sözleşme süresi uzadıkça daha fazla avantajdan yararlanma fırsatınız olacaktır.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Fiyatı

Tatlıses çiğ köfte’nin franchise olarak da bilinen isim hakkı için istediği ücret 5.000 TL + KDV’dir.

Sıfırdan bir dükkan kurmanın maliyetini de merak ediyor olabilirsiniz. 20 metrekarelik bir dükkanın kurulumu için gereken bütçe 20.000 ile 25.000 lira civarında değişkenlik gösteriyor.

Bu 20.000 lirayı havaya giden para olarak düşünmek yanlış olacaktır. 20.000 lirayı ödediğinizde 500 KG çiğ köfte size ücretsiz verilir.

Kurulumda ihtiyacınız olacak çeşitli ekipmanlar da aynı şekilde sağlanabilir. Bu ekipmanlar genellikle kaba ekipmanlar dediğimiz, soğutucu dolap, masa, sandalye ve benzerlerini kapsar. Çöp kovası ve benzeri küçük ihtiyaçlarınızı sağlamazlar.

Bu konuda detaylı bilgiyi iletişime geçtiğinizde Tatlıses çiğ köfteden alabilirsiniz. Çiğ köfte bayiliği alıp kaliteli şekilde ilerlemek isteyenlerin çekinmeden tercih edebileceği bir markadır.


## Çiğ köfte bayiliği veren diğer firmaları görmek isterseniz çiğ köfte bayiliği veren firmalar linkini takip ediniz.

## Eğer çiğ köfteci açmayı düşünüyorsanız, yakın zamanda hazırladığım ve çok beğeni toplayan Çiğ Köfteci Nasıl Açılır? Karlı Mı? Tüm Püf Noktalarıyla! başlıklı yazımı okumanızı öneriyorum. Çiğ köfteci olmak isteyen herkesin faydalanabileceği bilgileri paylaştığım uzun soluklu bir içeriktir.

Yorum Bırak